Новини

на попередню сторiнку

СБУ просить громадян повідомляти про злочини віднесені до компетенції спецслужби

СБУ просить громадян повідомляти про злочини віднесені до компетенції спецслужби

Управління СБУ в Кіровоградській області просить громадян повідомляти про злочини, віднесені до компетенції спецслужби, повідомляють «Олександрійські новини».

Управління СБУ фіксує, що останнім часом кількість звернень громадян збільшилася у порівнянні з минулими роками.

Також побільшало жителів області, які особисто приходили в УСБУ та направляли повідомлення на електронну поштову скриньку. Ми розцінюємо це як зростання довіри до спецслужби, інформує прес-група УСБУ в Кіровоградській області.

Громадяни повідомляють про підозрілих осіб та предмети, корупційні прояви, правопорушення, пов’язані з поширенням наркотиків, прояви сепаратизму на території регіону та іншу інформацію, яка дозволяє СБУ упередити вчинення злочинів.

СБУ ретельно перевіряє усі звернення громадян з приводу незаконних дій будь-яких осіб, в тому числі тих, які представляються співробітниками спецслужби. 

В громадській приймальні Управління СБУ в Кіровоградській області встановлено спеціальну скриньку для письмових звернень громадян щодо можливих протиправних дій співробітників СБУ. Усі ці звернення керівництво СБУ отримуватиме особисто. Вказаним діям надається правова оцінка. 

Служба безпеки України наголошує, що очищує власні ряди від бажаючих «заробити» на бізнесі.

Для своєчасного оперативного реагування та підвищення рівня довіри людей до органів СБ України, в Управлінні цілодобово діє «гаряча лінія». 

З метою підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян керівництвом обласного Управління проводиться особистий прийом громадян згідно відповідного графіку, а в нагальних випадках – невідкладно. Така ж робота проводиться і в районних центрах нашої області.  

Управління СБУ в Кіровоградській області висловлює вдячність всім небайдужим громадянам та надає контактні телефони, за якими можна повідомити про злочини, віднесені до компетенції спецслужби:

Адреса УСБУ в Кіровоградській області: м.Кропивницький, вулиця Дворцова, 9.

Телефон «гарячої лінії» - (0522) 36-13-06 або 067-567-58-44

Електронна поштова скринька - usbu_kvg@ssu.gov.ua


0    309     05.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!