Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії у Центрі зайнятості Нацполіція презентувала переваги служби (фото)

В Олександрії у Центрі зайнятості Нацполіція презентувала переваги служби (фото)

На Кіровоградщині у місті Олександрії у Центрі зайнятості Нацполіція презентувала переваги служби, повідомляють «Олександрійські новини».

Проведення презентації своєї діяльності є найкращий спосіб привернути увагу претендентів на вакантні робочі місця. У свою чергу роботодавцям мають можливість підібрати гідну кандидатуру, зазначає Олена Дмитрієнко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

У центрі зайнятості відбулась презентація підрозділів Головного Управління Національної поліції в Кіровоградській області.

Начальник сектору кадрового забезпечення майор поліції Іван Ярошенко презентував шукачам роботи вакантні посади поліцейських. Правоохоронець докладно розповів про переваги служби в поліції, умови прийняття на службу до Національної поліції, вимоги до кандидатів на посади та умови соціальної сфери, тощо.

У свою чергу шукачі роботи мали можливість ставити питання та отримувати повну інформацію, що стосується діяльності Національної поліції загалом.

Начальник сектору запросив усіх, хто вирішить стати поліцейським, звертатися до міського відділу Нацполіції.0    362     01.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!