Новини

на попередню сторiнку

Двох поліцейських для Приютівської ОТГ навчають у Дніпрі

Двох поліцейських для Приютівської ОТГ навчають у Дніпрі

На Кіровоградщині в Олександрійському районі двох поліцейських для Приютівської об’єднаної територіальної громади навчають у Дніпрі, повідомляють «Олександрійські новини».

В Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ вдруге розпочато підготовку нових офіцерів громади. Підготовка дільничних офіцерів поліції, закріплених у територіальних громадах, проводиться з метою застосування вдосконалених форм і методів, впровадження досвіду європейських колег, інформує на офіційній сторінка фейсбук Приютівської ОТГ.

48 правоохоронців з Дніпропетровської та Кіровоградської областей, зокрема двоє з Приютівської об’єднаної територіальної громади упродовж 2,5 місяців будуть опановувати практичну діяльність дільничного офіцера поліції нового формату.

Кандидатів на посаду поліцейських офіцерів громади відбирали як серед чинних поліцейських, так і серед громадськості. Вони пройшли тестування, поліграф і співбесіду із залученням представників громад. Наприкінці курсу для слухачів буде проведено тестування, за результатами якого кожен поліцейський отримає відповідний сертифікат.
0    384     01.08.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!