Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії встановлюють сучасні пішохідні переходи з світлодіодною підсвіткою з живленням від сонячної енергії (фото)

В Олександрії встановлюють сучасні пішохідні переходи з світлодіодною підсвіткою з живленням від сонячної енергії (фото)

На Кіровоградщині у місті Олександрії встановлюють сучасні пішохідні переходи зі світлодіодною підсвіткою з живленням від сонячної енергії, повідомляють «Олександрійські новини».

На вулицях Знам’янській та Героїв Сталінграду біля заводу «Оболонь» встановлено сучасні пішохідні переходи, інформують у міській раді.

На дороги нанесена сучасна розмітка у вигляді біло-червоних смуг. Подібні смуги наносять на нерегульованих пішохідних переходах у місцях з підвищеною небезпекою скоєння дорожньо-транспортних пригод.

По обидва боки встановлено дорожні знаки «Пішохідний перехід» з підсвіткою, а також ліхтарі, які живляться від сонячної енергії і в темну пору доби підсвічують перехід.

Дорожні знаки з підсвіткою встановлюються для кращого візуального світлового інформування водіїв про наявність пішохідного переходу у місцях активного дорожнього руху, зонах аварійності, а також поблизу шкіл, лікарень, дитячих закладів. Активні світлові дорожні знаки відрізняються від звичайних дорожніх знаків підвищеною ефективністю і, відповідно, збільшують безпеку учасників дорожнього руху на пішохідних переходах.

Фото Сучасної Олександрії
0    393     31.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!