Новини

на попередню сторiнку

За 22 кілометри від Олександрії в колонії будуть відбувати довічне ув'язнення (фото, відео)

За 22 кілометри від Олександрії в колонії будуть відбувати довічне ув'язнення (фото, відео)

Крім нового сектору, відновлено підрозділ кінології, виробництво, створено нові умови для засуджених і тих, хто контролює виконання режиму.

У Петрівській виправній колонії № 49, що розміщується біля села Новий Стародуб за 22 кілометри від Олександрії, планується створити сектор довічного утримання засуджених. Про це «Олександрійським новинам» повідомив начальник державної установи «Петрівська виправна колонія № 49» Валерій Апакідзе.

«Найближчим часом планується створити сектор довічного утримання засуджених. Вони будуть триматися в камерах по 10 чоловік. Це - новий виклик, з яким персонал цієї установи та персонал багатьох установ, де такі створюються сектори, ще не мав змоги працювати», - зазначив В. Апакідзе.


На сьогоднішній день колонія має відновлені секції для перебування засуджених, де встановлені сучасні ліжка, меблі, є тепла вода, сантехніка і немає грат на вікнах. Відновлено швейне виробництво, є дільниця по металоконструкціям, переробки сировини. Незабаром планується переобладнати пекарню, капітально відремонтувати ділянки периметру і караульні приміщення, зробити друге відділення соціально-психологічної реабілітації. У нині діючому відділенні працюють психологи.«Систематично займаються психологи з категорією засуджених, які схильні до членоушкодження, самогубства, шляхом бесід, шляхом тестування їх», - розповів Володимир Пискун, в.о. заступника начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи.

Крім сучасних умов для засуджених, створено умови і для тих, хто здійснює контроль за режимом. Для бійців караулу у черговій частині євроремонт кімнат, в тому числі із гарячою водою та зручними меблями. Відновлено і відремонтовано підрозділ кінологів, де навчають собак затримувати порушників режиму.

Відео із змодельованим затриманням, можна переглянути нижче.0    3697     29.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!