Новини

на попередню сторiнку

Жителя Нової Праги за придбання, виготовлення та зберігання канабісу оштрафували на 1700 гривень

Жителя Нової Праги за придбання, виготовлення та зберігання канабісу оштрафували на 1700 гривень

На Кіровоградщині в Олександрійському районі жителя Нової Праги за придбання, виготовлення та зберігання канабісу оштрафували на 1700 гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Правопорушник у листопаді 2018 року знаходячись на смітнику в селищі Нова Прага, Олександрійського району Кіровоградської області, виявив дикоростучі рослини коноплі. 

Зірвавши частину рослин коноплі приніс до дому, де висушив і частково подрібнив їх щоб створити наркотичний засіб. 

Поліція Олександрійського районного відділення поліції Олександрійського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області під час відпрацювання району при поверхневому огляду чоловіка виявила, що останній з кишені куртки викинув на землю паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження, який при понятих було вилучено. 

Експертиза після дослідження зазначила: подрібнена речовина рослинного походження є особливо небезпечним наркотичним засобом - канабісом, обіг якого заборонено. Маса канабісу становить 21,166 грама.

Чоловік виготовив та зберігав наркотик без мети збуту для власного вживання.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений вину визнав повному обсязі, фактичних обставин, викладених в обвинувальному акті, не оспорював.

Дії суд кваліфікував як незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, тобто кримінальне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України.

Обвинувачений має не зняту та непогашену у встановленому порядку судимість. Негативно характеризується за місцем проживання на час проведення досудового розслідування, водночас має на утриманні малолітню доньку, працює, хоча й неофіційно, на обліку у лікаря-нарколога та лікаря-психіатра не перебуває.

Виходячи із зазначених обставин, відношення обвинуваченого до скоєного, даних про його особу, його вік та стан здоров`я, враховуючи щире каяття обвинуваченого, усвідомлення ним своєї вини, керуючись частини 2 статті 50 Кримінального кодексу України, суд вважає за можливе призначити обвинуваченому покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 (одна тисяча сімсот) гривень.

Прокурором заявлено клопотання про скасування запобіжного заходу у виді домашнього арешту в нічний час. Суд, дослідивши особу обвинуваченого, враховуючи міру покарання, приходить до висновку про задоволення клопотання прокурора та скасування запобіжного заходу.


0    610     29.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!