Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому гастролі цирку з тваринами під забороною

У Кропивницькому гастролі цирку з тваринами під забороною

У Кропивницькому гастролі цирку з тваринами під забороною, повідомляють «Олександрійські новини».

Міська рада Кропивницького — проти жорстокого поводження з тваринами в пересувних цирках, а тому не дає згоду на розміщення наметів в межах міста, інформує сайт centr.kr.ua.

В управління культури і туризму міської ради звернувся суб'єкт господарювання, який здійснює гастрольну діяльність пересувними цирками, в тому числі по території України, з повідомленням про те, що вони мають намір проводити гастролі в Кропивницькому.

Відповідно до закону міська рада не надає ніяких дозволів, якщо це не комунальна земля, тому вони просто повідомляють нам про свої наміри. Але депутати міської ради підтримали петицію городян про заборону діяльності пересувних цирків на території міста, які використовують в своїх шоу-програмах тварин.

Директор цирку таку інформацію отримав і запевнив, що тварин використовувати не будуть.

За інформацію від громадян, в оголошенні вуличного радіо рекламують програму цирку, в якій анонсовано виступи тварин.

У відповідь управління торгівлі написало службову записку на т.в.о. директора департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій про скасування дозвільних записів в картці обліку для роздрібної торгівлі квитками. 

Заступник міського голови зазначив, що міська влада не допустить гастролі цирку в місті, поки в програмі значиться виступ тварин. Але якщо дирекція прийме рішення відмовитися від номерів за участю тварин і надасть відповідні докази своїх намірів, наприклад, гарантійний лист або інший документ, міська влада не буде мати права перешкоджати їх гастрольної діяльності на території міста.


0    402     29.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!