Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії поліцейські охорони запобігли масштабній пожежі

В Олександрії поліцейські охорони запобігли масштабній пожежі

На Кіровоградщині у місті Олександрії поліцейські охорони запобігли масштабній пожежі, повідомляють «Олександрійські новини».

У вихідний близько 10-ої години на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони надійшов сигнал «тривога» з охоронюваного цеху у місті Олександрія. Негайно на об’єкт було направлено наряд реагування місцевого відділення поліції охорони, інформує Управління поліції охорони в Кіровоградській області

Прибувши на об’єкт, який знаходиться у промисловій зоні міста, наряд групи затримання виявив задимлення. Старший сержант поліції Володимир Лукашенко та сержант Євгеній Наумчук терміново викликали пожежно-рятувальний екіпаж та, не гаючи часу, обстежили приміщення. Виявивши осередок загорання, за допомогою первинних засобів пожежогасіння правоохоронці локалізували його та упевнились, що в приміщенні немає робітників цеху.

У цей час на місце прибули два пожежно-рятувальних екіпажі, які перевірили промислове приміщення на відсутність інших осередків виникнення пожежі. Також на місце було викликано слідчо-оперативну групу Олександрійського відділу поліції для подальшого з’ясування обставин події.

Слід зазначити, що приміщення має велику площу, та в ньому зберігались легкозаймисті матеріали. Завдяки професійним діям співробітників поліції охорони, вдалося запобігти масштабній пожежі.

Фото Національної поліції0    960     29.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!