Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії пропонують безкоштовно перевірити себе на гепатит С (фото)

В Олександрії пропонують безкоштовно перевірити себе на гепатит С (фото)

В Олександрії на Кіровоградщині, активісти на центральній площі міста з ранку роздавали безкоштовно тестувальні системи для перевірки на наявність гепатиту С, повідомляють «Олександрійські новини». Тест можна пройти одразу, у наметі, на центральній площі міста.

Як повідомили журналістам «Олександрійських новин» волонтери, що проводять тестування, з ранку провели перевірку більше ніж 50 городянам різного віку. Говорять, що підходили як люди похилого віку, так і молодь.

Всього планується охопити таким тестуванням три найбільші території міста – центр, площу біля пам’ятника Космонавту Попову і центральний майдан на Перемозькому мікрорайоні.

В суботу планується розмістити такий намет на площі Попова, а у неділю – на центральній площі мікрорайону «Перемога».

Ініціював та надав всі необхідні матеріали для цього безкоштовного огляду Віталій Журавльов, керівник Олександрійської регіональної організації «Батьківщини», депутат Олександрійської районної ради. Як прокоментував Віталій Журавльов, необхідність проходження такого тесту - життєва необхідність, оскільки така хвороба є підступною і не проявляється одразу. «Гепатит С може знищувати людину непомітно. Але цю небезпечну хворобу можна виявити і ефективно лікувати, вберегти життя людині. Саме тому я і ініціював таку акцію і хочу привернути увагу олександрійців до такої проблеми. Взагалі є ідея провести схожі тестування і в інших територіях Олександрійщини, якщо звісно будуть такі запити у людей і буде така потреба».

Гепатит С – інфекційне захворювання, яке викликається проникненням вірусу у організм людини. Вірус ушкоджує печінку та інші органи, може бути гострим та хронічним. Нові засоби лікування дають до 95% ефективності лікування і можуть завдяки індивідуальному рішенню лікаря, практично повністю убезпечити людину від підступної хвороби.

Гепатит С передається під час потрапляння зараженої вірусом крові людини і може зберігати свою життєздатність навіть на засохлій плямі до 4 днів.

Позбавитись вірусу можна шляхом кип’ятіння більше 2 хвилин при температурі 100 градусів, впливу прямих ультрафіолетових променів або шляхом використання дезінфікуючих засобів – перекису водню, хлору, антисептиків на основі спиртів.

Нагадаємо, що 28 липня відзначатимуть Всесвітній день боротьби з гепатитами.
0    1660     26.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!