Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині захворювання на гепатит має тенденцію до зниження (інфографікака)

На Кіровоградщині захворювання на гепатит має тенденцію до зниження (інфографікака)

На Кіровоградщині захворювання на гепатит має тенденцію до зниження, повідомляють «Олександрійські новини».

28 липня відзначатимуть Всесвітній день боротьби з гепатитами. Статистика говорить, що кількість людей у яких діагностовано цю хворобу в Кіровоградської області має тенденцію до зниження. Так, у першому півріччі 2019 року було зареєстровано 125 випадків захворювання, що на 38% менше ніж за аналогічний період минулого року - повідомляє КНП «Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради»

Станом на 1 липня нинішнього року за даними офіційної статистики на диспансерному обліку в лікувально-профілактичних закладах області знаходиться 3,5 тисячі хворих на гепатити. Це багато. При цьому у І півріччя 2019 р. зареєстровано 11 випадків нових випадків гострих гепатитів. Ця ж цифра у минулому році становила 20. Відповідно, хронічних гепатитів у І півріччі 2019 року діагностовано у 114 осіб, за 2018 – 178. Тенденція до зниження означає що, принаймні Кіровоградська область, рухається синхронно із Глобальної Стратегією ВООЗ і має на меті до 2030 року скоротити кількість нових випадків гепатиту на 90%, а кількість смертей на 65%.

Фахівці КНП «Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради» радять регулярно проходити скринінгові обстеження на маркери вірусних гепатитів, які проводяться в усіх лікувально-профілактичних закладах міста та області.

До послуг населення також вірусологічна лабораторія ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України», яка оснащена сучасним обладнанням для проведення лабораторної діагностики інфекційних захворювань із застосуванням високочутливого методу імуноферментного аналізу.

Адреса вірусологічної лабораторії ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» місто Кропивницький, вулиця Пушкіна, 40/9, 2-й поверх.

Режим роботи: Понеділок – П'ятниця з 8 до 15.40.

Діагноз

за I півріччя 2018 року

за I півріччя 2019 року

Гострі гепатити

20

11

Хронічні гепатити

178

114

Всього гепатитів

198

125

На диспансерному обліку 3,5 тисячі хворих на гепатит0    316     26.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!