Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці можуть купувати пальне WOG у Privat24 до 30 вересня зі знижками

Олександрійці можуть купувати пальне WOG у Privat24 до 30 вересня зі знижками

На Кіровоградщині можна купувати пальне WOG у Privat24 до 30 вересня зі знижками, повідомляють «Олександрійські новини».

Клієнти ПриватБанку можуть купувати пальне WOG (бензин, газ, дизель) у мобільному банку Privat24. Усі придбані літри, бонуси та знижки синхронізуються з карткою ПРАЙД клієнта під час першої купівлі, інформує прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській.

Клієнт може вибрати літраж, тип пального та оплатити його карткою в додатку. Також купівля пального доступна для підприємців – оплата карткою «Ключ до рахунку». Щоб використовувати куплені літри, досить назвати номер мобільного телефону оператору АЗС WOG. Перевірити свій паливний баланс можна в Privat24.

Для клієнтів Приват24 це не просто придбання пального – це вигідне вкладення коштів, адже можна купити пальне за сьогоднішніми цінами, а використовувати його в будь-який зручний момент у майбутньому (куплені літри не згорають і не мають строку придатності), таким чином убезпечивши себе від стрибків цін на бензин. До того ж до 30 вересня в мобільному додатку Privat24 діє знижка: 2,5 грн/л на бензин/дизель і 0,75 грн/л на газ. 

Купити пальне можна не тільки собі, але й членам сім’ї, друзям або колегам. Під час купівлі зазначте номер телефону людини, якій буде зараховано літри, а бонуси чи знижку за покупку отримаєте ви.

Фото прес-служби ПриватБанку


0    407     26.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!