Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії у п’яній бійці співпляшник колов ножем знайомого

В Олександрії у п’яній бійці співпляшник колов ножем знайомого

На Кіровоградщині у місті Олександрії у п’яній бійці співпляшник колов ножем свого знайомого, повідомляють «Олександрійські новини».

Двоє знайомих в стані сильного алкогольного сп`яніння вчинили сварку. В ході сварки один зі знайомих умисно завдавав удар по голові другого. Другий захищаючи себе, ударив кулаком в обличчя першого, після чого між ними зав`язалась бійка, повідомляється у вироку Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 11 липня 2019 року.

В ході сутички перший від удару впав спиною на підлогу, а другий, не бажаючи припиняти бійку, сів зверху на першого та почав бити кулаками в обличчя. Перший схопив ніж зі стола і почав різати співпляшника, спричинивши 16 ран на спині. Знайомого це не зупинило і взявши у руки алюмінієвий черпак, почав бити по голові суперника. Тоді перший вдарив ножем у груди другого.

Суд встановив, що своїми протиправними діями обвинувачений вчинив умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень при перевищенні меж необхідної оборони, тобто кримінальне правопорушення, передбачене статтею 124 Кримінального кодексу України.

У ході судового засідання обвинувачений вину у вчиненні даного злочину визнав повністю, у вчиненому розкаявся і в даний час неприязних відносин не має, учасники бійки примирились. Сварка, а потім бійка відбулася через те, що вони знаходилися в стані алкогольного сп`яніння.

Потерпілий претензій до обвинуваченого не пред`являє, не наполягає на суворій мірі покарання до обвинуваченого.

Суд призначив покарання у виді 150 годин громадських робіт.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що в Олександрії жінку поранили ножем через сварку

Фото "Pixabay"
0    1232     25.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!