Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії Олег Воронько набрав майже удвічі більше голосів, ніж Степан Цапюк

В Олександрії Олег Воронько набрав майже удвічі більше голосів, ніж Степан Цапюк

В Олександрії Олег Воронько набрав майже удвічі більше голосів, ніж Степан Цапюк, повідомляють «Олександрійські новини».

В Олександрії кандидат-мажоритарник від політичної партії «Слуга народу» Олег Воронько станом на 15 годину набирає майже 13 тисяч голосів. Про це говорять неофіційному данні зібрані «Олександрійськими новинами» з кількох виборчих штабів представників різних політичних сил.

Міський голова Степан Цапюк, кандидат-мажоритарник від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», набрав 6,6 тисячі голосів олександрійців і, за нашою інформацією, посідає друге місце.

Майже однакову кількість голосів виборців, близько 2 тисяч, олександрійці віддали за кандидатів-мажоритарників Віталія Журавльова від політичної партії «Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" і самовисуванця Олександра Поворознюк. Але О. Поворознюк, дещо поступається на даний час В. Журавльову у виборчих перегонах.

Інформація попередня. Підрахунок голосів триває.

Загалом по 103 виборчому округу, за інформацією Центральної виборчої комісії на 15 годину перемагає Олег Воронько з результатом 38.37%, а політична партія «Слуга народу» набирає 53,28%

Скріншоти з сайту ЦВК0    3097     22.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!