Новини

на попередню сторiнку

Переконлива перемога ФК «Олександрія» над ФК «Алтин Асир» - 5:0

Переконлива перемога ФК «Олександрія» над ФК «Алтин Асир» - 5:0, повідомляють «Олександрійські новини».

Олександрійці перемогли команду туркменістанського ФК «Алтин Асир» у завершальному контрольному поєдинку в рамках навчально-тренувального збору в Болгарії з розгромним рахунком, інформує офіційний сайт ФК «Олександрія».

Гра проходила 19 липня на футбольному полі спортивного івент-агентства «Евіма футбол» у Банско, де розміщується наш тренувальний табір. Стартовий свисток арбітра пролунав о 17 годині.

На 13 хвилині наші земляки провели затяжну атаку, розіграли багатоходівку. Один перед воротами опинився Кирило Ковалець, і спокійно відправив м’яч у сітку воріт «Алтин Асир».

Валерій Лучкевич на 17 хвилині зробив простріл у штрафний майданчик, хтось з гравців «Алтин Асира» зіграв рукою, і рефері вказує на одинадцятиметрову штрафну позначку. Дмитро Гречишкін впевнено забиває м’яч у правий від воротаря кут.

На 20 хвилині Валерій Лучкевич пройшов правим флангом і зробив простріл, який виявився гольовим – 3:0.

Маючи цілковиту перевагу, олександрійці у першому таймі діяли досить розкуто, організовано, різноманітно.

На 38 хвилині замикав передачу з лівого флангу Євген Банада, який в падінні пробивав головою – м’яч пролетів поруч зі стійкою.

На 67 хвилині партнери вивели на ударну позицію Дениса Устименка, і той поклав четвертий м’яч у кут воріт «Алтин Асира».

Футболісти ФК «Олександрія» отримали право пробивати стандарт з правого флангу, після якого Ахмед Алібеков головою спокійно послав м’яч у ворота «Алтин Асира».

На такій оптимістичній хвилі «Олександрія» завершила контрольний поєдинок, а з ним і другий навчально-тренувальний збір.

У суботу 20 липня команда повертається в Україну.