Новини

на попередню сторiнку

Виборці в Олександрії реагували на всі засоби агітації: телебачення, соціалки, газети, стенди (відео)

Виборці в Олександрії реагували на всі засоби агітації: телебачення, соціалки, газети, стенди (відео)

Виборці в Олександрії на Кіровоградщині, активно реагували на різні засоби агітації, що використовували партії і кандидати під час виборчої кампанії. Опитуючи виборців після їх виходу із виборчих дільниць, журналісти «Олександрійських новин» дізнались, що переважаючого напрямку впливу на громадян не було.

Чимало респондентів вказали, що вони знайомились із програмами та діями політиків завчасно, використовуючи телебачення, газетні публікації і соціальні мережі. Як ухвалював своє рішення один із виборців міста Микола Дрібниця, погодився розповісти на відео.


Також на дільницях чимало виборців ухвалювали своє рішення вивчаючи інформаційні стенди безпосередньо перед голосуванням. За повідомленням спостерігачів люди похилого віку намагались звертатись до членів комісій із запитанням щодо імовірних майбутніх депутатів. За спостереженням, члени комісії рекомендували особисто ознайомитись із матеріалами і зазначали, що це питання має вирішити виключно сам громадянин.

Нагадаємо, що активність виборців за останнім даними складає не більше 30% по виборчому округу № 103, центром якого є місто Олександрія.

0    313     21.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!