Новини

на попередню сторiнку

Жінка помітила зайвих людей у списках виборців і вирішила їх емоційно прибрати (відео)

Жінка помітила зайвих людей у списках виборців і вирішила їх емоційно прибрати (відео)

Жінка помітила зайвих, на її думку, людей у списках виборців на дільниці № 35-761 на Кіровоградщині, і вирішила їх самостійно викреслити. Після цього, поліція відвела її у бік, а моральну підтримку жінці почав надавати її син. Поліція відбирає покази у свідків і учасників подій, повідомляють «Олександрійській новини».

Жінка, яка є виборцем на дільниці № 350761, повідомила членам комісії ,що вона помітила, на її думку зайві прізвища у списку виборців. Тоді у неї і виник конфлікт із членами виборчкому, оскільки вона «емоційно» спілкувалась. У коментарі «Олександрійським новинам», вона спочатку назвала своє прізвище і будинок, де вона проживає, але потім наполягла, щоб ця інформація не оприлюднювалась.


Заступник голови комісії Леонід Чаус повідомив, що ситуація має історію і свого часу, зокрема на попередніх виборах жінка дійсно зверталась із пропозицією прибрати із списку виборців окремих осіб. Проте на пропозицію звернутись для уточнення списків виборців у державний реєстр виборців, вона, імовірно, не відреагувала, тому у списках змін не відбулось. На думку заступника голови комісії конфліктна ситуація має вирішення тільки завдяки особистій ініціативі виборця, оскільки вносити зміни у списки комісія не має повноважень. 


Після того як кожна із сторін дала свій коментар про подію, підійшов молодий чоловік, що представився сином жінки та почав з'ясовувати стосунки із членами виборчої комісії та вказувати на те, як мають діяти журналісти та поліція. Наразі співробітники поліції з'ясовують всі обставини.

0    777     21.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!