Новини

на попередню сторiнку

Те, що ніколи не бачать звичайні виборці в Олександрії (відео)

Те, що ніколи не бачать звичайні виборці в Олександрії (відео)

Робота виборчих комісій в Олександрійському виборчому окрузі № 103 на Кіровоградщині, починається задовго до 8.00, коли починається голосування. Журналісти «Олександрійських новин» побували на ранковому засіданні комісії № 350762, в актовій залі училища №17.

Знімальна група підійшла завчасно, до початку роботи комісії ,яка починає засідання вранці о 7.15. Спочатку члени комісії готують необхідні документи. А потім розкривають сейф із бюлетенями, опломбовувати скриньки (виїзні та стаціонарні). Після цього члени комісії ,що працюють із бюлетенями отримують їх під облік. Так само отримують списки виборців інші члени комісії.

Детальніше про те, як починається таїнство обрання нової влади в Україні в місті, можна переглянути на відео. Всі ці подробиці ніколи не бачать звичайні виборці, крім членів комісій і спостерігачів.


Одразу після відкриття дільниці, перші ж громадяни отримують бюлетені та мають право використати свій голос у підтримку партії та конкретного мажоритарного кандидата.0    1060     21.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!