Новини

на попередню сторiнку

Ірина Фріз: Євроінтеграційні реформи необхідно продовжувати (відео)

Ірина Фріз: Євроінтеграційні реформи необхідно продовжувати (відео)

На необхідності продовжувати євроінтеграційний курс, а відтак на подальшому осучасненні навчальних і медичних закладів країни у новому парламенті, наголосила кандидат у народні депутати від політичної партії Європейська Солідарність Ірина Фріз під час робочої поїздки в Олександрійському районі на Кіровоградщині. Там оцінила перетворення Новопразького начально-виховного об’єднання і нової сільської амбулаторії у селі Протопопівка. 

«Я можу лише сказати одне, що не кожна районна школа або лікарня Києва  має таке обладнання, таких фахівців, які є на Кіровоградщині, їх потрібно цінувати, максимально підтримувати, і саме це ми будемо робити у новому парламенті», – каже Ірина Фріз.

Із досягненнями громад представницю Європейської солідарності знайомив кандидат-мажоритарник від цієї політичної сили у 103 виборчому окрузі Сергій Коваленко. Працюючи в команді голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка, саме він очолював гуманітарний і соціальний напрямки розвитку Кіровоградщини.

«До цього безпосередньо доклав руку Сергій Петрович, який балотується по мажоритарному округу від області, відповідним чином має бажання і далі продовжити розпочату справу, і впевнена, що в нього буде ефективна діяльність у новому складі Верховної Ради», – зазначає політик.

У громадах Ірина Фріз спілкувалася з освітянами та медиками. Ті говорили про найбільш наболілі проблеми. Кандидат від політичної партії Європейська солідарність, підкреслила спеціалісти потребують підтримки держави і гідного забезпечення. І це буде одним із пріоритетів «Європейської солідарності» у новому скликанні парламенту. 

«Державна програма і державна підтримка, більше того підтримка з державного бюджету, щоб оснащення, устаткування, а особливо заробітна плата медиків була підвищена, так само, як і для вчителів. Тому що справедливість має бути однаковою для всіх, ми не маємо права залишати медиків із ситуацією сам на сам, коли вони отримують незадовільну заробітну плату, з моєї точки зору», – каже Ірина Фріз.

Аби євроінтеграційні реформи не були марними, їх обов’язково необхідно продовжувати. Політична партія Європейська солідарність – це європейське майбутнє України.

«Той оптимізм, який випромінюють фахівці, спеціалісти на всіх рівнях, дасть можливість продовжувати ті реформи, які були розпочаті останні 5 років, зміцнювати їх здобутки і досягати нових результатів», – підсумувала Ірина Фріз.
0    318     19.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!