Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі запропонують створити пілотний проект із реабілітації ветеранів війни

В Олександрійському районі запропонують створити пілотний проект із реабілітації ветеранів війни

Ідею реалізації пілотного проекту соціально-психологічної реабілітації бійців АТО-ОСС на Кіровоградщині підтримала очільниця Міністерства у справах ветеранів, кандидат у народні депутати від партії «Європейська солідарність» Ірина Фріз, повідомляють «Олександрійські новини».

Проект передбачає створення реабілітаційних центрів в усіх районах області, зокрема в Олександрійському. «Під час зустрічі в вашому шпиталі ми мали можливість обговорити пілотний проект, для того, щоб створити в кожному райцентрі реабілітаційний центр», – повідомила вона 18 липня, перебуваючи у Кропивницькому і додала, що партія «Європейська Солідарність» готова взяти на себе відповідальність за вирішення проблем військових та їхніх родин і далі захищати їхні інтереси у законодавчій гілці влади.

«Сподіваємося, нарешті забезпечення ветеранів буде на гідному державному рівні. Адже це дуже особлива категорія, яка потребує особливих підходів, – зазначила координатор центру медико-психологічної реабілітації «Компас» Анна Колєва.

У разі старту проекту, його базовими підрозділами стануть обласний госпіталь для ветеранів, Центр медико-психологічної реабілітації «Компас» і Центр допомоги учасникам АТО\ООС при обласній раді.

0    330     19.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!