Новини

на попередню сторiнку

Контрольний поєдинок ФК «Олександрія» – ФК АЕЛ завершився з рахунком 0:2.

Контрольний поєдинок ФК «Олександрія» – ФК АЕЛ завершився з рахунком 0:2, повідомляють «Олександрійські новини».

Гра з кіпріотським клубом АЕЛ з міста Лімасол проходила на футбольному полі тренувальної бази Національної збірної Болгарії в Софії у вівторок 16 липня. Розпочалася зустріч о 16 годині, інформує на офіційному сайті ФК «Олександрія».

П’ята хвилина товариської зустрічі, а Артем Сітало вже двічі був на вістрі атаки, тим самим підкреслюючи наміри олександрійців грати в атакуючий футбол.

Одна з небагатьох атак кіпріотів на 38 хвилині завершилася взяттям воріт «Олександрії». Після позиційної помилки нашого захисту гравець АЕЛа практично з лінії штрафного майданчика результативно пробиває під поперечину воріт Олега Білика – 0:1.

На 53 хвилині олександрійці заробили право на пробиття вільного удару біля штрафного майданчика кіпріотів, та удар Кирила Ковальця заблокував захист суперника, перевівши м’яч на кутовий.

На 63 хвилині олександрійські захисники грубо зіграли проти кіпріотського футболіста, і арбітр призначає пенальті, яке чітко реалізує Рубен Хурадо – 0:2.

На 70 хвилині з вигідного положення пробивав Дмитро Шастал, та як слід не влучив по м’ячу, що зрізався у нього з ноги.

На 79 хвилині наші суперники заробили право на пробиття одинадцятиметрового штрафного удару – але цей удар пройшовся значно вище воріт.

У цілому матч проходив у рівній боротьбі. Суперники створили безліч моментів, але кіпріоти свої моменти використали сповна, а от нашим землякам фортуна сьогодні не всміхнулася.