Новини

на попередню сторiнку

21 липня на виборах у Верховну раду реалізувати право голосу можна як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою

21 липня на виборах у Верховну раду реалізувати право голосу можна як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою
21 липня на виборах у Верховну раду реалізувати право голосу можна як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою, повідомляють «Олександрійські новини».
Саме ID-картка або паспорт-книжечка є підставою для отримання виборчого бюлетеня особами, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списків виборців. 
Для отримання виборчого бюлетеня на виборчих дільницях громадянам України не потрібно подавати ніяких додаткових документів (Постанова ЦВК № 1008 від 14 червня 2019 року), окрім паспортів, адже обидві форми паспорта є рівнозначними та самодостатніми, інформує Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області.
Громадянам, включеним до списку виборців, на виборчій дільниці не мають права відмовити у реалізації права голосу з наступних причин:
  • через відсутність у паспорті громадянина України у вигляді книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні 25-ти або 45-річного віку;
  • через розбіжності у виборчій адресі виборця або відсутність відомостей щодо реєстрації місця проживання в ID-картці.
Нагадаємо, що з метою забезпечення видачі ID-карток та паспорта громадянина України зразка 1994 року з вклеєним фото у переддень та день парламентських виборів 20 та 21 липня організовано роботу районних підрозділів Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області. 
Разом з тим, Міграційна служба звернулася до ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» з пропозицією розглянути можливість невідкладного виготовлення та персоналізації ID-карток для їх подальшої оперативної доставки до територіальних підрозділів ДМС.
Фото У ДМС

0    271     17.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!