Новини

на попередню сторiнку

Олександрію відвідав з робочим візитом віцепрем'єр-міністр України (фото)

Олександрію відвідав з робочим візитом віцепрем'єр-міністр України (фото)

Олександрію відвідав з робочим візитом віцепрем'єр-міністр України, повідомляють «Олександрійські новини».

16 липня 2019 року з робочим візитом завітав до Олександрійської ЦРЛ Перший віцепрем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів Степан Іванович, інформує на своїй сторінці фейсбук Олександрійська центральна районна лікарня.

Ознайомившись коротко з інформацією про заклад Олександрійської центральної районної лікарні Степан Кубів запропонував допомогу та пообіцяв посприяти в питанні утеплення терапевтичного корпусу лікарні.

Також, у рамках візиту було відвідано спільно з першим заступником голови Кіровоградської ОДА Сергієм Коваленком, Приютівським селищним головою Андрієм Коломійцевим, депутатом міської ради Віталієм Заріцьким, директором КВНЗ «Олександрійське училище культури» Іваном Барановим, завідуючим гемодіалізним центром Олександрійської ЦРЛ Юрієм Петрушевським, головним лікарем Олександрійської ЦРЛ Валентиною Гарагулею, головним лікарем КНП «ЦПМСД Олександрійської районної ради Кіровоградської області» Олександром Гірником гемодіалізний центр Олександрійської ЦРЛ.

Поспілкувавшись з медичними працівниками і оглянувши умови перебування пацієнтів Степан Іванович висловив своє захоплення даним центром та роботою медичних працівників, побажав їм успіхів у роботі і покращення здоров’я пацієнтам. 

Кубів С.І. завірив присутніх, що найближчим часом питання про фінансування медичних державних програм, в тому числі лікування «гемодіалізних» хворих, буде повторно розглянуто на засіданні КМУ з врахуванням програми децентралізації і реформи ІІ і ІІІ рівні надання медичної допомоги.

Медичні працівники Олександрійської ЦРЛ та КНП «ЦПМСД Олександрійської районної ради Кіровоградської області» висловили своє бажання поспілкуватися з першим віцепрем'єр-міністр України на що Степан Кубів залюбки згодився. Спілкування пройшло на дружній хвилі, де Степан Іванович поділився своїми планами на майбутнє, одним з яких є підвищення заробітної плати медичним працівникам та поліпшення гідного рівня проживання населення України. На даній зустрічі було задано чимало питань, на які він ввічливо та зрозуміло дав пояснення. 

Найболючішими з питань були:

  • підвищення заробітної плати в 3 рази найближчим часом;
  • диференціація заробітної плати по рівням фахових розрядів;
  • відшкодування оплати комунальних послуг медичним працівникам сільських медичних установ;
  • забезпечення безкоштовним житлом молодих фахівців;
  • впровадження безвідсоткових і маловідсоткових кредитів для молодих фахівців.

На завершення зустрічі Перший віцепрем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Кубів Степан Іванович подарував на згадку Олександрійській ЦРЛ набір художньої літератури українських письменників.

Фото з фейсбук сторінки Олександрійської ЦРЛ
0    904     17.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!