Новини

на попередню сторiнку

Яку кількість кредитів одразу можна взяти в банку

Яку кількість кредитів одразу можна взяти в банку

Кожен середньостатистичний українець при плануванні купівлі серйозної покупки (наприклад, нерухомість чи автомобіль), потребує фінансової допомоги фінансових установ – позики. Такий продукт дає можливість придбати необхідний товар єдиною оплатою. Що робити у випадку, коли кредитор відхиляє заявку на надання необхідної суми в борг? Клієнт в такому випадку цілком закономірно та обґрунтовано буде звертатися за додатковою позикою. Тому треба розібратися детальніше: скільки саме кредитів можна отримати в одній фінансовій установі?

Закон України не забороняє мати одночасно декілька кредитів в банку. По кожному конкретному клієнту та кількості наданих йому кредитів банк має повноваження приймати рішення самостійно. На рішення будуть впливати наступні показники:

 • Фінансове забезпечення позики. Загальний обсяг кредитних зобов’язань не повинен буди більшим показника в 50% сукупного доходу;
 • Фінансова відповідальність. Якщо клієнт сумлінно виконує фінансові зобов’язання за поточним кредитом, то ймовірність того, що йому схвалять додатковий готівковий кредит дуже висока;
 • Кредитна історія. Позичальник не повинен перебувати в списках боржників інших фінансових банків.

Кредит одразу в декількох банках реальність?

Законодавчо не заборонено брати кредит в різних банках. Кожна установа-позикодавець проведе ретельну роботу з перевірки наявності існуючих позик клієнта. Потім буде здійснено розрахунок платоспроможності клієнта з порівнянням показників загального доходу та наявних платежів по інших зобов’язаннях. Якщо розрахований рейтинг заявника буде допустимим, то інша фінансова установа без вагань схвалить отримання додаткових коштів.

Підводячи підсумки, щоб декілька банків схвалили надання кредиту – показник заробітної плати та інших пасивних доходів повинен бути на відповідному рівні. Це найголовніший пункт при розгляданні заявки на позику. Тому, якщо вам потрібні гроші, то взяти кредит в Приватбанку онлайн ви зможете за 15 хвилин.

Чи встановлений в Україні максимальний розмір кредиту?

Чинне законодавство не встановлює максимальний поріг позики. Менеджери установи проводять розрахунки та встановлюють ліміт окремо для кожного випадку. На рішення насамперед буде впливати:

 • Загальний розмір активного і пасивного щомісячного доходу;
 • Офіційне працевлаштування;
 • Стаж;
 • Кредитна історія;
 • Будь-які майнові володіння.

Кожна установа з надання кредиту сама встановлює максимальну суму. діапазон встановлює сама компанія. Наприклад, звертаючись з проханням надання споживчого кредиту до УкрСибБанка, ви не отримаєте суму більше 150 000 гривень. АльфаБанк не запропонує вам суми більше 500 000 гривень.

Додаткові способи отримання допомоги

Не варто засмучуватися, якщо не вдалось отримати додатково споживчий кредит. Існують додаткові варіанти знайти необхідні фінансові позики:

 • Оформлення кредитної карти з мінімальною відсотковою ставкою, поступово підвищуючи ліміт кредитних коштів;
 • Застава цінного майна у ломбарді. Важливо пам’ятати про ризик його позбутися, якщо ігнорувати встановлений графік сплати платежів;
 • Заявки в макрофінансові організації (МФО). Вони більш лояльні до користувачів, аніж банки, Відсоток схвалення кредитів у МФО дорівнює 90%. Одна із таких установ – онлайн сервіс Credits-Online. Тут можна отримати гроші, не надаючи додаткових довідок та навіть з негативною КІ в режимі 24/7, навіть на свята та вихідні.

0    488     16.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!