Новини

на попередню сторiнку

Приютівська ОТГ перемогла у конкурсі «Малі міста – великі враження»

Приютівська ОТГ перемогла у конкурсі «Малі міста – великі враження»

На Кіровоградщині в Олександрійському районі Приютівська ОТГ перемогла у конкурсі «Малі міста – великі враження», повідомляють «Олександрійські новини».

Варто відзначити, що на розгляд конкурсної комісії було подано 181 проектна заявка, із них – чотири з Кіровоградщини. Однак лише проект від Приютівської об’єднаної територіальної громади з усієї області був відібраний експертною комісією для реалізації.

Проект «Ярмарок крафтових виробів» від Приютівської об’єднаної територіальної громади цьогоріч успішно змагався у конкурсі культурно-мистецьких проектів «Малі міста — великі враження-2019». Так реалізація проекту відбудеться за співфінансування: 30% з місцевого бюджету, а 70% — надасть Міністерство культури України, інформує сайт Приютівської громади.

Орієнтовна дата проведення ярмарку — 14 вересня 2019 року.

На заході будуть присутні виробники й умільці з Приютівської громади і не лише варення, а й інші вироби: вина, сири, поробки, лозоплетіння тощо з усієї України. Організатори ярмарку представлять для учасників і відвідувачів такі локації, як фуд-локації, окремо локації для дітей, фотозони та багато іншого. 


0    417     16.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!