Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому трьом рейдерам обрано запобіжний захід – домашній арешт

У Кропивницькому трьом рейдерам обрано запобіжний захід – домашній арешт

У Кропивницькому трьом рейдерам обрано запобіжний захід – домашній арешт, повідомляють «Олександрійські новини».

Слідчим суддею Ленінського районного суду розглянуто клопотання прокуратури щодо обрання запобіжного заходу трьом фігурантам справи щодо протиправного заволодіння майном одного з сільськогосподарських підприємств області, яке мало місце 12 липня 2019 року, інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Прокуратура у своєму клопотанні орієнтувала суд на призначення усім учасникам злочину запобіжного заходу у виді арешту. Однак суд не взяв до уваги усі доводи процесуального прокурора та визначив трьом фігурантам справи міру запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту. 

Ухвалу суду першої інстанції прокуратура оскаржуватиме до апеляційної інстанції. 

Двох керівників приватних підприємств затримано в службовому кабінеті державного реєстратора під час спроби надання останньому неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч доларів США. Вказані кошти затримані особи пропонували державному реєстратору за здійснення реєстраційних дій щодо зміни складу засновників та переобрання директора сільськогосподарського кооперативу з метою його подальшого незаконного захоплення. Ще одного фігуранта справи - фізичну особу підприємця, було затримано пізніше, - нагадує прес-служба прокуратури.

Усім фігурантам справи оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого, частиною 3 статті 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Санкції за цією статтею позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Триває досудове розслідування.


0    236     16.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!