Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині два рейдери-підприємці затримані на хабарі $5 000 (фото)

На Кіровоградщині два рейдери-підприємці затримані на хабарі $5 000 (фото)

На Кіровоградщині два рейдери-підприємці затримані на хабарі $5 000 за спробу сільськогосподарського кооперативу, повідомляють «Олександрійські новини».

Прокуратурою Кіровоградської області спільно з співробітниками Управління захисту економіки в області Департамент захисту економіки Національної поліції України та слідчим управлінням Головного управління Національної поліції України в області упереджено факт протиправного заволодіння майном одного з сільськогосподарських підприємств області, інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Двох керівників приватних підприємств затримано в службовому кабінеті державного реєстратора під час спроби надання останньому неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч доларів США. Вказані кошти затримані особи пропонували державному реєстратору за здійснення реєстраційних дій щодо зміни складу засновників та переобрання директора сільськогосподарського кооперативу з метою його подальшого незаконного захоплення. 

Попередня правова кваліфікація злочину частина 3 статті 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України, карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

На даний час, тривають першочергові слідчі дії.

Фото з сторінки фейсбук поліції Кіровоградської області 0    508     15.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!