Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії пройде акція «Мова об’єднує»

В Олександрії пройде акція «Мова об’єднує»

На Кіровоградщині у місті Олександрії пройде акція «Мова об’єднує», повідомляють «Олександрійські новини».

16 липня о 18:00 в Олександрії на Соборній площі пройде акція «Мова об’єднує». Це частина всеукраїнської акції на підтримку Закону про мову, який вступить в дію саме 16 липня. На учасників акції очікує невеличкий сюрприз, інформує на сторінці фейсбук «Мова об'єднує. Олександрія»

Загалом люди святкуватимуть початок дії Закону у близько 35 містах по всій Україні. На акції у столиці, та кількох інших містах, з концертами виступлять провідні українські музиканти.

Організаторами акції «Мова об’єднує» є громадські організації та активісти.

Метою акції є популяризація української мови.

Завдання Закону – об’єднати Україну, гарантувати кожній людині право на отримання інформації і послуг українською мовою в усіх публічних сферах на всій території нашої держави. Українська мова – один з ключових факторів державної незалежності, національної безпеки та цілісності країни. Сторінка події.

Введення закону в дію відбуватиметься поступово. Що конкретно передбачає цей історичний документ і коли які норми запрацюють – можна дізнатися тут

Закон не регулює мову приватного спілкування і не спрямований проти інших мов чи людей будь-якого етнічного походження.0    824     15.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!