Новини

на попередню сторiнку

Олександрія мовою цифр

Олександрія мовою цифр

Соціально-економічне становище у місті Олександрія Кіровоградської області у січні-травні 2019 року, повідомляють «Олександрійські новини».

Населення. На 1 травня 2019 року на території міськради проживало 88,2 тис. осіб. У січні-квітні чисельність населення скоротилася на 404 особи.

Оплата праці. На 1 червня загальна сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб з урахуванням цензу за кількістю найманих працівників) становила 4,9 мільйона гривень або 48,5 % загальної суми боргу по області, інформує Головне управління статистики у Кіровоградській області.

Заборгованість працівникам економічно активних підприємств на початок червня становила 1,7 мільйона гривень або 33,8% загальної суми боргу по місту.

Промисловість. У січні-травні підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 903,3 мільйона гривень, що становило 6,8% загального обсягу реалізованої продукції по області. Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу становив 10,1 тисячі гривень, зазначають в управлінні статистики.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що в Олександрії щороку людей помирає втричі більше, ніж народжується

Фото "Pixabay"


0    373     11.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!