Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії «зникла» виборча комісія (фото, відео)

В Олександрії «зникла» виборча комісія (фото, відео)

В Олександрії Кіровоградської області «зникла» велика виборча комісія, на дільниці №350761, яка знаходиться за адресою по проспекту Соборний, 126а, повідомляють «Олександрійські новини». Комісія має працювати у приміщенні Олександрійського міськрайонного Центру зайнятості. Проте станом на ранок 10 липня, існує тільки в рішенні окружної виборчої комісії. На дільниці де працює комісія, мають право проголосувати жителі значної частини Південного мікрорайону міста за адресами:вулиця 6-го Грудня: 137, 139–139А, 141–141А; проспект Соборний: 132–134.


Скріншот з офіційного сайту Державного реєстру виборців

На будинку відсутня табличка. Охорона приміщення говорить про відсутність членів виборчої комісії на робочому місці. За словами охорони Центру зайнятості «вони приходять після обід». Розпорядку роботи комісії та надання можливості виборцям звернутися до комісії з питання уточнення у списку виборців, журналістам «Олександрійських новин» надано не було.


За календарним планом Центральної виборчої комісії з 10 липня дільничні виборчі комісії повинні надавати можливість виборцям знайомитись зі списками виборців, подавати відповідні заяви щодо включення або виключення зі списку виборців.

Бездіяльність виборчої комісії будь-якого рівня є порушенням законодавства.

На відео записано подорож до зниклої комісії.0    1584     10.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!