Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії під час відпрацювання поліцією міста вилучено 15 літрів самогону

В Олександрії під час відпрацювання поліцією міста вилучено 15 літрів самогону

В Олександрії під час відпрацювання поліцією міста вилучено 15 літрів самогону, повідомляють «Олександрійські новини».

5 липня працівниками відділу поліції було проведено відпрацювання міста за участю додаткових сил Головного управління Національної поліції в Кіровоградські області, інформують на сторінці фейсбук Олександрійський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Кіровоградській області.

Поліцейські перевірили 11 закладів торгівлі. Метою відпрацювання — виявлення фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а також продажу алкогольних напоїв після 22 години. За результатами перевірки було задокументовано 2 факти продажу: в одному випадку тютюнових виробів, а в другому випадку алкогольних напоїв неповнолітнім.

За даними порушеннями складені адміністративні протоколи за порушення адміністративного законодавства передбачені частиною 2 статті 156 Кодекс України про адміністративні правопорушення і які направлено на адміністративну комісію. За фактами порушень направлено подання до Державної фіскальної служби з клопотанням про позбавлення торгівельних закладів де були виявлені порушення ліцензії на продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Під час відпрацювання поліцейськими проводилась робота з громадянами, щодо недопущення торгівлі алкогольними напоями домашнього виробництва. Під час зазначених заходів, у місцевої жительки було виявлено та вилучено 15 літрів самогону, які було знищено та самогонний апарат. За результатами відпрацювання було розкрито 2 злочини та складено 30 адміністративних протоколів.

Фото зі сторінки фейсбук Олександрійський відділ поліції0    881     09.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!