Новини

на попередню сторiнку

У Кіровоградській області Держаудитслужба виявила неефективні трати на 9,2 мільйона гривень у Департаменті культури

У Кіровоградській області Держаудитслужба виявила неефективні трати на 9,2 мільйона гривень у Департаменті культури

У Кіровоградській області Держаудитслужба виявила неефективні трати на 9,2 мільйона гривень у Департаменті культури, повідомляють «Олександрійські новини».

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області провели державний фінансовий аудит виконання Департаментом культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації бюджетної програми, спрямованої на фінансову підтримку театрів, за період з 1 січня 2017 по 31 грудня 2018 року, інформують на сторінці фейсбук Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області.

За результатами аудиту виявлено низку проблем, які не дали змоги реалізувати деякі заходи програми та призвело до неефективного використання бюджетних коштів, спрямованих на їх виконання. 

Зокрема, внаслідок оплати праці працівників, які не відповідають кваліфікаційним вимогам за посадою, не мали відповідного напряму підготовки, здійснено неефективних витрат обласним театром ім. М.Л. Кропивницького та театром ляльок на загальну суму 9194,5 тисячі гривень. 

Прийняття рішень про здійснення стимулюючих виплат при незабезпеченості потреби в коштах на виплату посадових окладів з урахуванням законодавчо визначеного максимального розміру коефіцієнтів підвищення, призвело до неефективного використання коштів фінансової підтримки на виплату заробітної плати на суму 2688,1 тисячі гривень. 

Окрім того, встановлено інші факти неефективного використання бюджетних коштів всупереч чинному законодавству на загальну суму 77,1 тисячі гривень.

За результатами аудиту Кіровоградській обласній раді та Департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації надано рекомендації, спрямовані на підвищення ефективності використання коштів, виділених на реалізацію виконання бюджетної програми на фінансову підтримку театрів для покращення їх основних виробничих і фінансових показників.

Фото з фейсбук сторінки Управління Східного офісу Держаудитслужби


0    533     08.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!