Новини

на попередню сторiнку

Власники «дитячих» карток ПриватБанку мають змогу виграти півмільйона гривень

Власники «дитячих» карток ПриватБанку мають змогу виграти півмільйона гривень

На Кіровоградщині власники «дитячих» карток ПриватБанку мають змогу виграти півмільйона гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

До кінця серпня власники дитячих банківських Карток Юніора Mastercard мають змогу виграти 500 000 гривень у захопливому квесті «Супергерої ПриватБанку», інформує прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській.

Власники «дитячих» карток ПриватБанку отримують не тільки знання, які допомагають впевнено почуватися у світі фінансів, а й можливість випробувати себе в різноманітних конкурсах, змаганнях та одержати чудові призи. Доброю традицією стало проведення масштабних літніх квестів. Цьогоріч, зареєструвавшись в акції «Супергерої ПриватБанку» і послідовно виконуючи різнопланові завдання, учасники змагаються за грошову винагороду, яку фіналісти розділять між собою порівну. 

В акції можуть брати участь власники Картки Юніора Masterсard від ПриватБанку 6–17 років. Реєстрація обов’язкова та відбувається на сторінці акції «Супергерої ПриватБанку». 

Минулого року в літньому квесті під назвою «Фантастичні пригоди» учасники змагалися за 250 000 гривень. До фіналу вийшли 716 власників Карток Юніора й отримали заслужену винагороду за свої знання.


0    440     08.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!