Новини

на попередню сторiнку

У Кіровоградській області зібрано майже півмільйона ранніх зернових

У Кіровоградській області зібрано майже півмільйона ранніх зернових

У Кіровоградській області зібрано майже півмільйона ранніх зернових, повідомляють «Олександрійські новини».

Станом на 4 липня ранні зернові та зернобобові культури зібрані на площі 137,4 тисяч га, що складає 30% до прогнозу. Валовий збір зерна 495,5 тисяч тонн, при середній урожайності 36,1 ц/га. Цей показник вище минулорічного на 5,5 ц/га. 

Про це повідомила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Світлана Лобанова під час відеоконференції під керівництвом виконуючого обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої. Тематика засідання — збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур та актуальних питань державної підтримки 2019 року, інформує офіційний сайті Кіровоградської обласної адміністрації.

На сьогодні в Україні загалом зібрано понад 7 мільйонів тонн ранніх зернових культур (42%), середня врожайність – 32,5 ц/га. Окремий наголос зроблено на фінансуванні державних програм підтримки аграріїв. За січень-липень в державі вже виділено 1,7 мільярда гривень. Повністю використано кошти у сумі 45 мільйонів гривень за напрямком підтримки державного кредитування аграріїв. Для підтримки галузі тваринництва у першому півріччі передбачено 1 мільярд гривень. Зокрема, частка спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняку великої рогатої худоби складає 323 мільйони гривень. На даний час власникам тварин перераховано 104 мільйони гривень.

Кіровоградська область отримала дотацію у сумі 10,147 мільйона гривень, які ближчим часом почнуть виплачуватись.

Фото з сайту Кіровоградської ОДА
0    372     05.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!