Новини

на попередню сторiнку

Україна виконала 44% зобов’язань угоди про Асоціацію: віце-прем'єр-міністр

Україна виконала 44% зобов’язань угоди про Асоціацію: віце-прем'єр-міністр

Зобов’язання, які взяла на себе Україна в рамках підписання Угоди про асоціацію з ЄС, виконані на 44%, повідомляють «Олександрійські новини». Про це розповіла під час візиту до Кропивницького, віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Підсумки виконання стратегічної для України економічної та політичної угоди, що відкриває Україні ринки найбагатших країн світу, підведені станом на перший квартал 2019 року. «Одним із результатів виконання і нарощування темпу є експорт до країн ЄС. На кінець минулого року він складав майже 43%», – зазначила журналістам Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем’єр вважає, що зростання експорту, а отже зміцнення національної економіки пов’язане з тим, що бізнес знайшов шляхи для співпраці із новими ринками і готовий до розширення своїх можливостей. З 2014 року Україна отримала сильний удар по економіці, який тільки сьогодні починає компенсуватись.

«Ми мали втрату економіки на рівні 20%. Ми отримали не тільки військову агресію, а торговельну, транзитну війну з Російською Федерацією і, власне, нам зайняло певний час для того, щоби не тільки держава, а й підприємства почали орієнтуватися на інші ринки і були здатні туди вийти», – вважає Климпуш-Цинцадзе.

На думку віце-прем’єра, головна мета влади – це не зупиняти, не переривати, а посилити розвиток економіки та її інтеграції у європейський ринок. 

«Треба зберегти спадкоємність зусиль, яких ми докладали протягом п’яти років. Україна і далі має рухатися до європейської родини», - прокоментувала подальші кроки у розвитку відносин Україна-ЄС, віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.


0    396     05.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!