Новини

на попередню сторiнку

Суд скасував рішення, щодо погоджувальної комісії по Генеральному плану Олександрії

Суд скасував рішення, щодо погоджувальної комісії по Генеральному плану Олександрії

Кіровоградський окружний адміністративний суд скасував рішення виконавчого комітету щодо створення погоджувальної комісії по Генеральному плану міста Олександрії, повідомляють «Олександрійські новини».

Рішенням суду, який відбувся вчора, 3 липня, у місті Кропивницький, суд задовольнив клопотання позивачів. В суді була оголошена вступна та резолютивна частина рішення, в якій прямо зазначено про скасування рішення виконкому. Цю інформацію «Олександрійським новинам» підтвердив один із учасників судового засідання громадський активіст Сергій Григор’єв.

За інформацією С.Григорєва позивачем у справі виступила православна релігійна громада міста. За словами учасника слухань, подальші кроки міської влади, щодо затвердження Генерального плану міста на сесії міської ради можуть бути визнані незаконними, так само, як і проведення експертизи проекту.


На думку С. Григорєва, потрібно почати і провести справжній і доступний для громадськості спосіб обговорення Генплану де врахувати пропозиції громадськості.

В той же час він не виключив імовірність апеляційного оскарження рішення суду.

Нагадаємо, під час проведення заходів із представлення генерального плану міста Олександрії, частина громадськості, серед яких релігійна громада Української православної церкви України, підприємці та представники громадського сектору міста, наполягали на тому, що їх пропозиції не  були розглянуті та вказували на те, що влада не має права ігнорувати звернення.


В той же час, головний архітектор міста наполягала, що процедура проведена у відповідності до чинного законодавства і Генеральний план, запропонований місту на законних підставах для затвердження.


0    913     04.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!