Новини

на попередню сторiнку

«Олександрія» виборола чергову перемогу у спарингу з «Дуйсбург» – 2:1

«Олександрія» виборола чергову перемогу у спарингу з «Дуйсбург» – 2:1, повідомляють «Олександрійські новини».

У четвертому спарингу з п’яти запланованих на навчально-тренувальному зборі «Олександрії» у Нідерландах наша команда перемогла німецького суперника з міста Дуйсбург, інформують на офіційному сайті ФК «Олександрія».

Боротьба у першому таймі не принесла успіху жодній зі сторін. У другому таймі на 64 хвилині завзята атака німців завершується взяттям воріт Дмитра Рудика. Утім, виглядало, що олександрійці грали цілком з холодним серцем – на 84 хвилині Кирило Прокопчук зрівняв рахунок у матчі, а за дві хвилини Дмитро Шастал забиває у ворота «Дуйсбурга» переможний м’яч 2:1.

У рамках навчально-тренувального збору в Нідерландах олександрійці мають провести ще один, завершальний, контрольний поєдинок. Спаринг з бельгійським «Стандардом» пройде в суботу 6 липня.

Раніше «Олександрійські новини» повідомляли про те, що «Олександрія» у спарингу розгромила володаря Суперкубка Нідерландів