Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині злочинці підробляли документи та розпродували державне майно

На Кіровоградщині злочинці підробляли документи та розпродували державне майно

На Кіровоградщині злочинці підробляли документи та розпродували державне майно, повідомляють «Олександрійські новини».

Оперативники Управління захисту економіки в Кіровоградській області та слідчі обласної поліції встановили всіх осіб, які були задіяні у злочинній схемі.

Фізичні особи спільно з директором приватної фірми заволоділи товарно-матеріальними цінностями державного підприємства на суму понад 1 млн. гривень. Про це інформують на сторінці фейсбук Управління захисту економіки в Кіровоградській області.

Підробивши офіційні документи, злочинці здійснили демонтаж об’єктів нерухомості, після чого реалізували отримані матеріали та конструкції іншим суб’єктам господарювання.

Натепер всім учасникам злочинної групи, у тому числі її організатору, повідомлено про підозру за частиною 5 статті 27 (Види співучасників) частиною 3 статті 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) частиною 5 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), частиною 2, 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів КК України), а справу скеровано до суду з обвинувальним актом.

Фото з сторінки фейсбук Управління захисту економіки в Кіровоградській області.


0    564     02.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!