Новини

на попередню сторiнку

«Олександрія» у спарингу розгромила володаря Суперкубка Нідерландів

«Олександрія» у спарингу розгромила володаря Суперкубка Нідерландів з рахунком 0:3, повідомляють «Олександрійські новини».

Контрольний поєдинок ФК «АЗ Алкмар» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 0:3, інформують на офіційній сторінці ФК «Олександрія».

У жаркій в прямому сенсі боротьбі олександрійці розгромили володаря Суперкубка Нідерландів на його ж території. Відпочатку господарі показали краще володіння м’ячем, але наші футболісти виглядали помітно організованішими й згодом перехопили ініціативу.

На 21 хвилині кіпер «Алкмара» Марко Бізо збиває Артема Сітала – рефері призначає пенальті, яке в притаманному йому стилі виконує Дмитро Гречишкін – 0:1.

Відігратися до перерви футболістам «АЗ» не вдалося – моменти для Ферді Дрейфа й Келвіна Стенгса не завершилися забитими м’ячами.

Після перерви тренер алкмарців Арне Слот повністю змінив склад, але «Олександрія» впевнено домінувала й вже за 10 хвилин Олексій Довгий подвоїв рахунок. А на фінальній стадії гри Кирило Ковалець встановлює підсумковий рахунок у матчі – 0:3.