Новини

на попередню сторiнку

Голів обласних держадміністрацій, в тому числі Кіровоградщини, обиратимуть на виборах

Голів обласних держадміністрацій, в тому числі Кіровоградщини, обиратимуть на виборах

Голів обласних держадміністрацій, в тому числі Кіровоградщини, обиратимуть на виборах, повідомляють «Олександрійські новини».

Голів обласних держадміністрацій, в тому числі імовірно і Кіровоградщини, обиратимуть на виборах. Не виключено, що це буде поєднано із запланованими місцевими виборами, що мають відбутися у 2020 році, повідомив очільник Офісу Президента Андрій Богдан.

В інтерв’ю відомому українському виданню РБК-Україна, очільник Офісу Президента розповів про плани щодо імовірного об’єднання виборів у місцеві органи влади, які за законом мають відбутися у 2020 році: «У нас вибори Верховної ради, добровільно проголосуйте ще за чотири-п'ять кандидатур, кого ви хочете бачити губернатором. Було б класно, але не встигаємо. Є варіант через рік це поєднати з місцевими виборами».

Також очільник Офісу Президента розтлумачив бачення Офісу на питання чим має перейматись очільник області: «Що таке губернатор? Це запобіжник, комунікатор між бізнесом і суспільством, регіоном і центральною владою. Він повинен доносити правильні сигнали, щоб концентрація влади в регіоні не була в одних руках і щоб ця концентрація не робила якоїсь шкоди розвитку регіону. Мало того, він повинен бути рекламним агентством цього регіону для міжнародних інвесторів».

Нагадаємо, нещодавно Сергій Кузьменко, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації звільнився із посади. Виконувачем обов’язки був призначений перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко.

Наразі новим указом президента виконувачем обов’язки голови Кіровоградської ОДА призначено заступника голови ОДА Світлану Лобанову.

Фото з офіційного інтернет-представництва Президента України


0    946     01.07.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!