Новини

на попередню сторiнку

Команда авто-мото клубу «Олександрія» здобула перемогу у Чемпіонаті України з автокросу (фото)

Команда авто-мото клубу «Олександрія» здобула перемогу у Чемпіонаті України з автокросу, повідомляють «Олександрійські новини».

29 і 30 червня у Чернівцях у міжнародному спортивному центрі «Суперкрос» відбувся другий етап відкритого чемпіонату України з автокросу. В цьому змагання взяли участь і команда авто-мото клубу «Олександрія».

В класі легкових автомобілів з робочим об‘ємом двигуна до 1600 см куб перемогу отримав Крисько Даніл. В класі Баггі перемогу здобув також спортсмен нашої команди Нечитайло Олексій.

Нагадаємо: Автокрос – це змагання зі спільним стартом автомобілів на кільцевій трасі з ґрунтовим покриттям. До участі допускають як легкові автомобілі, так і спеціальні кросові автомобілі багі – одномісні авто з відкритими колесами і просторовою рамою.

Змагання з автокросу – одні з найбільш видовищних, адже глядачам видно більшу частину траси, а гонщики змагаються один з одним, а не на час проходження дистанції. Також ефектності додають нерівності траси, трампліни, спуски і підйоми.