Новини

на попередню сторiнку

Перший заступник очільника Кіровоградщини балотується від Олександрії в парламент

Перший заступник очільника Кіровоградщини балотується від Олександрії в парламент

Перший заступник очільника Кіровоградщини Сергій Коваленко, балотується від Олександрії в парламент, повідомляють «Олександрійські новини».

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидата 24 червня.

Коваленко Сергій Петрович, народився 28 жовтня 1969 року в місті Олександрія Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, перший заступник голови, Кіровоградська обласна державна адміністрація, член Політичної партії "Європейська Солідарність", проживає в місті Олександрія Кіровоградської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія "Європейська Солідарність".

Зазначимо, що кандидат у народні депутати по 103 виборчому округу, Сергій Коваленко звернувся до поліції через те, що Центральна виборча комісія зареєструвала у цьому ж окрузі його повного тезку, інформують на сайті Центральноукраїнського бюро новин.

За інформацією ЦВК другий Коваленко Сергій Петрович – самовисуванець, народився 9 сiчня 1974 року в місті Котовськ Одеської області, нині живе в Києві. Місце роботи – керівник проектів ГО «БФ “Слуга народу”».

Фото з сайта Кіровоградської ОДА


0    984     27.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!