Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині поліцейські вилучили більше 20 тисяч нарковмісних рослин (фото)

На Кіровоградщині поліцейські вилучили більше 20 тисяч нарковмісних рослин (фото)

На Кіровоградщині поліцейські вилучили більше 20 тисяч нарковмісних рослин, повідомляють «Олександрійські новини».

Нині на території області триває проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, Відбувається перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів. Встановлюються та притягуються до кримінальної відповідальності особи, які займаються незаконними операціями з наркотиками. Працюють у напрямку недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження. Про це інформує управління протидії наркозлочинності поліції Кіровоградської області.

За час проведення операції вже виявлено 58 незаконних посівів, за цими фактами розпочато кримінальні провадження.

У загальній кількості вилучено більше 20 тисяч нарковмісних рослин, із яких 342 – маку та 19,7 тисяч – коноплі.

Із початку проведення операції 5 особам вже повідомлено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Деякі насадження були виявлені на земельних ділянках фермерських господарств, засіяних соняшником та кукурудзою, у зв’язку з чим  вирішується питання щодо притягнення до відповідальності керівників, які не вжили заходів для знищення нарковмісних рослин.

Шановні громадяни, якщо вам відома інформація про осіб, причетних до вчинення наркозлочинів, не залишайтесь байдужими, повідомляйте за телефоном гарячої лінії 095 189 4350, на електронну пошту: кirovohrad@antidrug.gov.ua або безпосередньо до управління за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 30, чи до найближчого відділення поліції за номером «102», зазначають у поліції.

Фото управління протидії наркозлочинності поліції Кіровоградської області.


0    465     27.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!