Новини

на попередню сторiнку

Пенсія у пенсіонерів з великим стажем з 1 липня буде не менше 2 тисяч гривень

Пенсія у пенсіонерів з великим стажем з 1 липня буде не менше 2 тисяч гривень

На Кіровоградщині у місті Олександрії пенсія у пенсіонерів з великим стажем з 1 липня не менше 2 тисяч гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Уряд затвердив механізм підвищення пенсій для людей з великим стажем і невеликими зарплатами, інформує веб-портал органів виконавчої влади України.

Кабінет Міністрів України остаточно закріпив механізм підвищення пенсій для людей, які мають великий стаж, але протягом всього робочого періоду отримували невеликі зарплати. Рішення анонсував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

24 червня Кабінет Міністрів України фіналізував рішення про підвищення пенсій громадянам, які мають великий стаж роботи, але невеликі пенсії – через невеликі зарплати. Прем’єр-міністр наголошував, що підвищення пенсій – це черговий етап пенсійної реформи. 

Після проведення перерахунку для понад 10 мільйонам пенсіонерів, а також після ухвалення рішення про підвищення пенсій військовим пенсіонерам, категорія працівників з невеликими пенсіями і великим стажем залишалася найбільш незахищеною. За словами Глави Уряду, вже з 1 липня жінки, які мають стаж понад 30 років, і чоловіки зі стажем понад 35 років отримають підвищення пенсій. В середньому пенсія складатиме не менше 2 тис. грн. Це буде черговий етап перерахунку пенсій, і далі збільшення відбуватиметься в автоматичному режимі.


0    617     27.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!