Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії школярі були в гостях у нацгвардійців-вертолітників

В Олександрії школярі були в гостях у нацгвардійців-вертолітників

На Кіровоградщині у місті Олександрії школярі були в гостях у нацгвардійців-вертолітників повідомляють «Олександрійські новини».

Школярі, які оздоровлюються у пришкільному таборі Ульянівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів побували на професіографічній екскурсії у військовій частині 2269 Національної Гвардії України, що дислокується у місті Олександрія. Мета екскурсії – формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості та поваги до професії військових, інформує О. Клочко, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Бібліотекар військової частини Лариса Півненко радо зустріла школярів та провела цікаву та змістовну екскурсію. Зокрема, діти ознайомились з історією частини, зразками озброєння, що використовується під час виконання службово-бойових завдань та музейними експонатами  – гелікоптерами Мі-2 та Мі-6, які встановлені на території військової частини. Наголосила, що «За допомогою цієї техніки наші військові свого часу виконували багато завдань: використовували для миротворчих операцій у республіці Афганістан, ліквідовували техногенну катастрофу на Чорнобильській АЕС, брали участь у гасінні пожеж, здійснювали пошук космічного апарату, надавали допомогу республіці Казахстан в транспортуванні вантажів та інші», – наголосила Л. Півненко.

Біля меморіалу Пам`яті Захисникам України діти вшанували олександрійських нацгвардійців-вертолітників, які у різні часи поклали своє життя під час виконання службових обов’язків. Учні із захопленням спостерігали за навчанням солдат та видами стрілецької зброї. Після екскурсії бажаючі мали змогу потримати в руках зброю, що залишило особливі спогади в пам’яті юнаків та дівчат. 

Подібні екскурсії не вперше проводяться у військовій частині № 2269. Військовослужбовці, під час зустрічей з учнівською молоддю, завжди відкриті та демонструють професію військового як престижну та цікаву, а солдата – патріотом своєї Вітчизни.

Фото Олександрійського міськрайонного центру зайнятості


0    335     26.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!