Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці дізнались, що у Телеграмі за допомогою ПриватБанку продали квитків на 6 мільйонів гривень

Олександрійці дізнались, що у Телеграмі за допомогою ПриватБанку продали квитків на 6 мільйонів гривень

Олександрійці дізнались, що у Телеграмі за допомогою ПриватБанку продали квитків на 6 мільйонів гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

У листопаді минулого року ПриватБанк інтегрував свою платіжну систему LiqPay в платіжні методи Telegram Payments. Першим  впровадив цей сервіс найпопулярніший бот для бронювання та купівлі залізничних квитків @Railwaybot, інформує прес-служба ПриватБанку.

За допомогою нового інструменту оплати користувачі @Railwaybot купують квитки на поїзд просто в Telegram без переходу на веб-сторінки квиткового сервісу у кілька кліків. Таку можливість оцінили мандрівники - за час співпраці з ПриватБанком користувачі @Railwaybot придбали залізничних квитків на суму більш ніж 6 мільйонів гривень. 

Інтеграція LiqPay у методи оплат Telegram дозволяє українським компаніям приймати платежі за допомогою Apple Pay і банківських карток безпосередньо в ботах месенджера. Таким чином бізнесу простіше отримувати оплату за послуги в Інтернеті, не витрачаючи час та ресурси на розробку чи впровадження нових сервісів.

Фото прес-служби ПриватБанку


0    339     26.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!