Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії партія збирає персональні данні громадян для «ініціативи» (відео)

В Олександрії партія збирає персональні данні громадян для «ініціативи» (відео)

В Олександрії активісти однієї із партій проводять збір персональних даних громадян, пояснюючи це необхідністю підтримати ініціативу лідера партії – Олега Ляшка, повідомляють «Олександрійські новини».

На паперових бланках де вказано інформацію, що це є підписний лист у підтримку продовження заборони на продаж землі в Україні, активісти, що мають символіку партії «Радикальна партія Олега Ляшка» та роздають громадянам агітаційну літературу, запитують персональні дані.

Зокрема у розграфленому бланку вказуються прізвище, ім’я та по-батькові громадянина, його домашня адреса та номер мобільного телефону.

Активістка, яка роздавала агітки та збирала підписи у громадян пояснила журналісту «Олександрійських новин», що це збір інформації для підтримки ініціативи лідера РПУ – Олега Ляшка і те, що вона потім передає цю інформацію у міську організацію партії.Нагадаємо, що персональними даними громадян у відповідності до Закону України «Про інформацію», є інформація про фізичну особу (персональні дані) є відомостями чи сукупністю відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. Закон «Про захист персональних даних» говорить, що персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. Проте у цьому Законі прямо не сказано, що вся інформація про особу – це її персональні дані.

Відповідно до частини 2 статті 14 Закону «Про захист персональних даних» поширення персональних даних без згоди суб’єкта персональних даних дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Скріншот зі сторінки фейсбук Сергія Гриценко


0    456     26.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!