Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині 6611 непрацюючих ФОП заборгували 125,5 мільйона гривень єдиного внеску

На Кіровоградщині 6611 непрацюючих ФОП  заборгували 125,5 мільйона гривень єдиного внеску

На Кіровоградщині 6611 непрацюючих ФОП  заборгували 125,5 мільйона гривень єдиного внеску, повідомляють «Олександрійські новини».

Фізичні особи – підприємці, які не здійснюють підприємницьку діяльність, не подають звітність та мають заборгованість зі сплати єдиного внеску, відповідно до  чинного законодавства зобов’язані сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до моменту державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Про це повідомила Марія Коротка, заступник начальника управління – начальник відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

За даними головного управління Державної фіскальної служби в області, щодо 6 611 фізичних осіб – підприємців, заборгованість яких станом на 1 червня 2019 року складає 125,5 мільйона гривень. (77% загальної суми), щоквартально відбувається нарахування зобов’язань, із них 4 175 осіб – ті, хто понад три роки не звітує про свою діяльність до органів Державної фіскальної служби в області.

Враховуючи вищенаведене, рекомендуємо з питань обчислення і сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, погашення існуючої заборгованості, припинення підприємницької діяльності тощо звертатись до органів Державної фіскальної служби на відповідній території, зазначають в управлінні Пенсійного фонду.


0    467     26.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!