Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії школярі здійснили екскурсію до поліції

В Олександрії школярі здійснили екскурсію до поліції

В Олександрії школярі здійснили екскурсію до поліції, повідомляють «Олександрійські новини».

У рамках акції «Профорієнтаційне літо» олександрійським міськрайонним центром зайнятості було організовано професіографічну екскурсію для учнів початкових класів, які зараз перебувають у пришкільному таборі, інформує на офіційному сайті Кіровоградський обласний центр зайнятості

Начальник сектору кадрового забезпечення Олександрійського відділу ГУНП у Кіровоградській області Іван Ярошенко провів для дітей екскурсію та познайомив їх з роботою поліцейських. Правоохоронець розповів про специфіку роботи слідчо-оперативних груп, про сучасну чергову частину відділу поліції, яка оснащена моніторами з відеонагляду. Також діти дізнались про порядок реєстрації повідомлень та заяв про правопорушення та події, реагування на них.

Окрім того, школярам показали спеціальну кімнату, у якій зберігається та видається вогнепальна зброя та боєприпаси. Учні також побачили штрафний майданчик, на якому зберігаються транспортні засоби після аварій та переконалися, до чого може призвести порушення правил дорожнього руху.

Екскурсія продовжилась демонстрацією амуніції та вогнепальної зброї.

Дітям дозволили приміряти  бронежилет, каску, кайданки, потримати зброю та посидіти в поліцейській автівці з увімкнутою сиреною.

Фото Державної служби зайнятості


0    310     26.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!