Новини

на попередню сторiнку

Прокуратура викрила екс-директора «Кіровоградгаз» за розтрату 8,6 мільйона гривень

Прокуратура викрила екс-директора «Кіровоградгаз» за розтрату 8,6 мільйона гривень

Прокуратура викрила екс-директора «Кіровогралгаз» за розтрату 8,6 мільйона гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою спільно з Управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України та Національним антикорупційним бюро України викрито колишнього чиновника, причетного до розтрати 8,6 млн гривень коштів державного підприємства.

Розслідуванням встановлено, що у 2017 році директор ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз», перед своїм звільненням із займаної посади, умисно уклав із одним із суб’єктів господарювання договір купівлі-продажу газу на умовах, які забезпечили розтрату коштів очолюваного ним підприємства.

Так, службовець забезпечив створення штучної кредиторської заборгованості перед контрагентом, що стало підставою для стягнення із державного підприємства 8,6 мільйона гривень передоплати за договором купівлі-продажу газу, як пені за невиконання договірних умов.

У понеділок, 24 червня 2019 року, за місцем проживання фігуранта проведено санкціоновані обшуки, під час яких правоохоронці виявили та вилучили документи, комп’ютерну техніку, флеш-накопичувачі, телефони та інші матеріали.

Наразі колишньому службовцю повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого частини 5 статті 191 Кримінального кодексу України.

На даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу та вживаються заходи щодо притягнення до кримінальної відповідальності можливих співучасників злочину.

Слідство триває.

Нагадаємо що санкції за цією статтею передбачають покакарання - позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Фото "Pixabay"

0    712     25.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!