Новини

на попередню сторiнку

IV Всеукраїнський фестиваль історичної техніки в Олександрії може бути останнім: організатори

IV Всеукраїнський фестиваль історичної техніки в Олександрії може бути останнім: організатори

50% фінансування проведення ретрозльоту – це приватні кошти організаторів масштабного щорічного заходу на Кіровоградщині. Половина фінансування – це гроші, які надходять від мерії Олександрії, тому проведення фестивалю наступного року поки що під питанням, повідомляють «Олександрійські новини».

Організатори наймасштабнішого авторетрозаходу в центральній Україні говорять, що IV Всеукраїнський фестиваль історичної техніки в Олександрії може бути останнім.

На думку Ігора Широкуна, який є ідейним натхненником події та людиною, що постійно опікується проведенням Ретрозльоту, приватні спонсори не мають великої зацікавленості і, поки що, тільки завзяті автолюбителі надають фінансову допомогу в організації дійства.

Більшість коштів потрібна на транспортування техніки, організацію прийому гостей, інші технічні заходи. Саме тому, на думку організатора виставки, необхідна дієва підтримка спонсорів, які можуть долучатись, у тому числі до відзначення переможців, організації заходу на взаємовигідній основі.

Нагадаємо, що в Олександрії вже четвертий раз провадиться щорічний ретрозльот-фестиваль історичної автотехніки різних часів.0    863     24.06.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!